×
Ürünler Sepete Eklendi
2. Siparişinize özel 15₺ Hediye Çeki Havale/EFT ile ödemeye özel %10 indirim Alt limit olmadan tüm ürünler ücretsiz kargo Haftaiçi 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda 2. Siparişinize özel 15₺ Hediye Çeki Havale/EFT ile ödemeye özel %10 indirim Alt limit olmadan tüm ürünler ücretsiz kargo Haftaiçi 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda 2. Siparişinize özel 15₺ Hediye Çeki Havale/EFT ile ödemeye özel %10 indirim Alt limit olmadan tüm ürünler ücretsiz kargo Haftaiçi 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda 2. Siparişinize özel 15₺ Hediye Çeki Havale/EFT ile ödemeye özel %10 indirim Alt limit olmadan tüm ürünler ücretsiz kargo Haftaiçi 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda 2. Siparişinize özel 15₺ Hediye Çeki Havale/EFT ile ödemeye özel %10 indirim Alt limit olmadan tüm ürünler ücretsiz kargo Haftaiçi 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda 2. Siparişinize özel 15₺ Hediye Çeki Havale/EFT ile ödemeye özel %10 indirim Alt limit olmadan tüm ürünler ücretsiz kargo Haftaiçi 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda 2. Siparişinize özel 15₺ Hediye Çeki Havale/EFT ile ödemeye özel %10 indirim Alt limit olmadan tüm ürünler ücretsiz kargo Haftaiçi 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda 2. Siparişinize özel 15₺ Hediye Çeki Havale/EFT ile ödemeye özel %10 indirim Alt limit olmadan tüm ürünler ücretsiz kargo Haftaiçi 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda
Jant Şeridi

  Oyun Konsol Kaplama

  Filtreleme

  3 adet ürün mevcut.

  Oyun konsolları, oyuncuların evlerinde en çok vakit geçirdikleri cihazlar arasında yer almaktadır. Bu cihazlar, oyun deneyimini daha da keyifli hale getiren harika özellikler sunarlar. Ancak, bazen bu konsolların görünümleri kullanıcıları tatmin etmeyebilir. İşte bu noktada, oyun konsol kaplama stickerları devreye girer.

  Oyun konsolu kolları kaplama stickerları, oyun konsollarının dış yüzeyine yapıştırılan dekoratif kaplamalardır. Bu kaplamalar, konsolların sıkıcı görünümünden kurtulmak ve onlara farklı bir tarz kazandırmak isteyen kullanıcılar için harika bir seçenektir.

  Bu kaplamaların bir diğer avantajı da, konsolların yüzeylerini korumasıdır. Konsol yüzeylerinde oluşabilecek çizikler, lekeler ve diğer hasarlar bu kaplamalar sayesinde önlenebilir. Oyun konsol kaplama takımı stickerları, ayrıca çeşitli desen ve renk seçenekleri ile kullanıcılara geniş bir yelpazede seçenek sunar.

  Oyun konsol kaplama stickerları, kullanıcıların konsollarını özelleştirmelerine ve korumalarına olanak sağlayan harika bir seçenektir. Kullanıcıların konsollarını kişiselleştirmelerine ve onlara farklı bir tarz kazandırmalarına yardımcı olur. Ayrıca, konsolların orijinal görünümünü korumak isteyenler için de karbon fiber görünümlü sticker kaplama seçenekleri mevcuttur.

  Sony PlayStation 4 konsol ve DualShock 4 uyumlu karbon fiber kaplamalarını www.jantseridi.com 'da bulabilir ve güvenle alabilirsiniz.

  Sepet (

  0

  )
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
  Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
  Alışveriş Yap