×
Ürünler Sepete Eklendi
2. Siparişinize özel 15₺ Hediye Çeki Havale/EFT ile ödemeye özel %10 indirim Alt limit olmadan tüm ürünler ücretsiz kargo Haftaiçi 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda 2. Siparişinize özel 15₺ Hediye Çeki Havale/EFT ile ödemeye özel %10 indirim Alt limit olmadan tüm ürünler ücretsiz kargo Haftaiçi 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda 2. Siparişinize özel 15₺ Hediye Çeki Havale/EFT ile ödemeye özel %10 indirim Alt limit olmadan tüm ürünler ücretsiz kargo Haftaiçi 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda 2. Siparişinize özel 15₺ Hediye Çeki Havale/EFT ile ödemeye özel %10 indirim Alt limit olmadan tüm ürünler ücretsiz kargo Haftaiçi 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda 2. Siparişinize özel 15₺ Hediye Çeki Havale/EFT ile ödemeye özel %10 indirim Alt limit olmadan tüm ürünler ücretsiz kargo Haftaiçi 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda 2. Siparişinize özel 15₺ Hediye Çeki Havale/EFT ile ödemeye özel %10 indirim Alt limit olmadan tüm ürünler ücretsiz kargo Haftaiçi 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda 2. Siparişinize özel 15₺ Hediye Çeki Havale/EFT ile ödemeye özel %10 indirim Alt limit olmadan tüm ürünler ücretsiz kargo Haftaiçi 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda 2. Siparişinize özel 15₺ Hediye Çeki Havale/EFT ile ödemeye özel %10 indirim Alt limit olmadan tüm ürünler ücretsiz kargo Haftaiçi 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda
Jant Şeridi

  Paracord Bileklik

  Filtreleme

  11 adet ürün mevcut.

  Paracord bileklikler, son yılların en popüler aksesuarları arasında yer almaktadır. Bu bileklikler, yüksek dayanıklılığı ve kullanışlılığı sayesinde doğa severler, maceracılar ve askeri personeller arasında oldukça popülerdir. Ancak, sadece bu kitlelere hitap etmekle kalmayan, aynı zamanda moda severler için de harika bir seçenektir.

  Paracord bileklikler, askeri personeller tarafından kullanılan bir çeşit ip olan paracord'dan yapılmaktadır. Bu ipler, yüksek mukavemeti sayesinde acil durumlarda hayati önem taşıyacak birçok işlem için kullanılabilirler. Aynı zamanda, bilekliklerin çözülebilir yapısı sayesinde acil durumlarda ipin kullanılması için hızlı bir şekilde açılabilirler.

  Paracord bilekliklerin bir diğer avantajı da, modaya ve acil duruma uygun olmalarıdır. Çeşitli renk seçenekleriyle ve farklı desenlerle üretilen bu bileklikler, kullanıcılara geniş bir yelpazede seçenek sunar. Ayrıca, bu bilekliklerin şık ve zarif tasarımları, günlük kullanım için de uygundur. Acil durumlarda ise üzerindeki düdük, pusula gibi özellikleri sizi zor zamanda kurtaabilir. Tabii ki umarız hiç ihtiyacınız olmaz.


  Bu bileklikler, survival bileklik, acil durum bilekliği, bushcraft bileklik, SOS bileklik ve kamp bilekliği olarak da bilinmektedir.
  Aynı zamanda birçok etkinlikte de popülerdir. Konserler, festivaller ve spor etkinlikleri gibi etkinliklerde giyilebilecek şık ve dayanıklı bir aksesuardır. Ayrıca, sevdiklerinize de hediye edebileceğiniz birçok farklı desen ve renkte paracord bileklikler mevcuttur.

  Sonuç olarak, paracord bileklikler, yüksek dayanıklılığı, kullanışlılığı, moda uygunluğu ve geniş renk ve desen seçenekleri sayesinde birçok farklı kitleye hitap eden harika bir aksesuardır. Hem doğa tutkunlarına, hem de moda severlere hitap eden bu bileklikler, herkesin tarzına uyacak bir seçenek sunar.

  Yerli ve el yapımı paracord bileklerimizi www.jantseridi.com 'da 11 farklı örgü türüne ait paracord bileklikleri inceleyebilir ve güvenle satınalabilirsiniz.

  Sepet (

  0

  )
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
  Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
  Alışveriş Yap