×
Ürünler Sepete Eklendi
2. Siparişinize özel 15₺ Hediye Çeki Havale/EFT ile ödemeye özel %10 indirim Alt limit olmadan tüm ürünler ücretsiz kargo Haftaiçi 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda 2. Siparişinize özel 15₺ Hediye Çeki Havale/EFT ile ödemeye özel %10 indirim Alt limit olmadan tüm ürünler ücretsiz kargo Haftaiçi 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda 2. Siparişinize özel 15₺ Hediye Çeki Havale/EFT ile ödemeye özel %10 indirim Alt limit olmadan tüm ürünler ücretsiz kargo Haftaiçi 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda 2. Siparişinize özel 15₺ Hediye Çeki Havale/EFT ile ödemeye özel %10 indirim Alt limit olmadan tüm ürünler ücretsiz kargo Haftaiçi 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda 2. Siparişinize özel 15₺ Hediye Çeki Havale/EFT ile ödemeye özel %10 indirim Alt limit olmadan tüm ürünler ücretsiz kargo Haftaiçi 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda 2. Siparişinize özel 15₺ Hediye Çeki Havale/EFT ile ödemeye özel %10 indirim Alt limit olmadan tüm ürünler ücretsiz kargo Haftaiçi 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda 2. Siparişinize özel 15₺ Hediye Çeki Havale/EFT ile ödemeye özel %10 indirim Alt limit olmadan tüm ürünler ücretsiz kargo Haftaiçi 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda 2. Siparişinize özel 15₺ Hediye Çeki Havale/EFT ile ödemeye özel %10 indirim Alt limit olmadan tüm ürünler ücretsiz kargo Haftaiçi 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda
Jant Şeridi
  Jet Siyah Damalı Kask Motosiklet Sticker Takımı Çınar Extreme
  Jet Siyah Damalı Kask Motosiklet Sticker Takımı Çınar Extreme
  Jet Siyah Damalı Kask Motosiklet Sticker Takımı Çınar Extreme
  Jet Siyah Damalı Kask Motosiklet Sticker Takımı Çınar Extreme
  Jet Siyah Damalı Kask Motosiklet Sticker Takımı Çınar Extreme
  Jet Siyah Damalı Kask Motosiklet Sticker Takımı Çınar Extreme

  Jet Siyah Damalı Kask Motosiklet Sticker Takımı Çınar Extreme

  159,00 TL
  0 Yorumlar Yorum Yap
  Kategoriler : Kask Stickerları
  Marka : Çınar Extreme
  Barkod : 0726199638854
  Havale : 143,10₺ (%10 havale indirimi)

  Ücretsiz kargo

  WhatsApp Destek Hattı

  Güvenilir alışveriş

  Kampanyalar (1)
  Havale ile ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapana %10 İndirim  Ürün Bilgisi & Uygulama Talimatı

  • Damalı Yarış Bayraklı Tasarım
  • Ölçü: 4.5cm (En) x 18cm (Boy)
  • Jet Siyah
  • 1 kask için yeterlidir. Kaskın sağ ve sol tarafı için set olarak gönderilmektedir.
  • Düz renk seçenekleri parlaktır, reflektif ya da floresan değildir.
  • Yüksek kalitede boyaya zarar vermeyen güçlü materyal.
  • Solma yapmayan yüksek kalitede malzeme.
  • Kanserojen olmayan ithal materyal.
  • Sıcağa, suya, toza, benzine ve güneş ışığına dayanıklıdır.
  • Solma, atma, kalkma yapmaz.
  • Uzun ömürlüdür, kendinden yapışkanlıdır, çıkartıldığında iz bırakmaz.
  • Etiketin 3 katmanı vardır. 1 zemin, 2 Kask Sticker'ı, 3 transfer bandı. Transfer bandı ürünü istenilen yüzeye kolayca uygulamak için kullanılır.

    Trafikte farkedil. Görünür olmak önemlidir!

    Firmamız E-Fatura mükellefidir. Siparişte girilen fatura bilgilerine düzenlenen faturanız kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilmektedir.

    Hafta içi 15:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo, ertesi gün, 2-3 gün içinde kargo) işleme alınacaktır. 15:00’ den sonra verilen siparişler ürün detayda yer alan kargo süresine göre işleme alınacaktır.
    Cumartesi - Pazar kargo çıkışımız yoktur.
    Ürünler paketlenmeden önce kalite kontrolden geçirilmektedir. Ürün türüne göre balonlu naylon ile çok kat sarılarak bantlanmaktadır.

    Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Tshirt gibi tekstil ürünlerinin giyilmesi hijyenik nedenlerden dolayı ve ya jant şeridi, sticker gibi ürünlerin kullanılması halinde iade alınmamaktadır.

    ÇINAR EXTREME®, motosiklet dünyasından extreme spor ve kamp dünyasına kadar birçok ihtiyacınızı karşılamak için 2008 yılında İstanbul’da kurulmuştur. 2017 yılı başlarında tasarım ve üretimi kendi bünyesinde gelişerek sadece Türkiye ile kalmayıp uluslararası müşteri portföyünü geliştirmeye başlamıştır. Motosiklet ürünleri kategorisinde 2018 yılından beri lider konuma gelmiştir. Bu başarı siz değerli müşterilerimizle birlikte kazanılmıştır. Amatör ruhumuzu kaybetmeden hizmet vermeye devam etmekteyiz.

    Jant Şeridi ve www.jantseridi.com web sitesi, ÇINAR EXTREME® markasının bir parçasıdır ve şirketimiz tarafından kurulmuştur. Bu platformlar, müşterilerimize yüksek kaliteli jant şeritleri sunmayı amaçlamaktadır.

    Stok Kodu 0726199638854
    Barkod 0726199638854
    EAN 0726199638854
    Kategoriler Kask Stickerları
    Markalar Çınar Extreme
    Etiketler Çınar Extreme Jet Siyah Damalı Kask Motosiklet Sticker Takımı Çınar Extreme
    Kullanım Durumu Yeni

    Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız. Giriş Yap

    Bu ürüne hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen olmak ister misin?
    Sepet (

    0

    )
    Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
    Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
    Alışveriş Yap